Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Sidal Evden Eve Taşımacılık Mersin'de Asansörlü Araçları ve uzman kadrosu ile yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir.

Ev taşımada en basit kullanılan ve pratik yok asansörlü nakliyat araçlarıdır. Özellikle dar merdivenlerin bulunduğu yapılarda ve yüksek katlı olan ev ve iş yerlerinde alternatifi olmayan taşımacılık yöntemi asansörlü taşımacılıktır. Sidal evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık alanında profosyonel ekibiyle müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hizmet vermektedir.

Mersin Evden Eve Nakliyat
Neden Asansörlü Taşımacılık?
Asansörlü taşımacılık güvenilir olmasıyla birlikte, ev ve iş yerlerinizdeki büyük ve hassas eşyaları taşımada en sağlıklı bir yöntemdir. Ev ya da iş yerini taşıtan kişinin kolay, zahmetsiz ve en kısa sürede eşyasının taşınması için asansörlü taşımacılık en nitelikli metotdur.

Nasıl taşınıyor?
Ev ve işyerleri taşınma esnasında balkon veya bir pencereden dışarıya uzatılmış olan nakliyat asansörüne yüklenir. Asansör üzerinde sabitlenen eşyalar aracın kontrol ünitesi vasıtasıyla kontrollü bir şekilde zemine indirilir. Nakliyat aracına yüklenen eşyalar aynı şekilde aracın asansörüne sabitlenerek kontrollü bir şekilde ev ve iş yerlerine yüklenirler.

TELEFON:

0324 325 93 52

GSM:

0533 307 18 72